راهنمای ثبت نام متقاضیان در رقابت های ورزشی در بستر فضای مجازی و رویدادهای خاص

 

 

متقاضیان شرکت در رقابت های ورزشی در بستر فضای مجازی و رویداد های خاص می توانند با مراجعه به سامانه ورزش کارگری و ثبت عضویت در سامانه فوق ، در رقابت های ورزشی مجازی و رویداد های خاص اطلاع رسانی شده از سوی فدراسیون ورزش گارگری جمهوری اسلامی ایران، شرکت نمایند . جهت ثبت نام، متقاضیان این نوع رقابت ها به دو دسته تقسیم میشوند

-       افرادی که دارای کد رهگیری ثبت عضویت درسامانه ورزش کارگری می باشند

-       افرادی که فاقد کد رهگیری ثبت عضویت درسامانه ورزش کارگری بوده یا آن را فراموش نموده اند

ثبت نام هر دو دسته از متقاضیان در این رقابت ها ورزشی مجازی  و رویداد های خاص بصورت ذیل خواهد بود :


 

روش اول :

ثبت نام ویژه افرادی که دارای کد رهگیری سامانه ورزش کارگری می باشند.

 

شکل شماره 1

 

مرحله اول:

متقاضی شرکت در رقابت های  ورزشی در بستر فضای مجازی و روی داد های خاص در صفحه نخست سامانه ورزش کارگری ابتدا آیکن « ثبت نام در رقابت های ورزشی مجازی و رویدادهای خاص» را انتخاب نموده (شکل شماره 1 ) سپس وارد صفحه ثبت نام در رقابت های ورزشی مجازی  و رویداد های خاص می شود.

 

 

 

شکل شماره 2

 

مرحله دوم:

پس از ورود به صفحه «ثبت نام در رقابت های ورزشی مجازی و رویدادهای خاص »، متقاضی ابتدا کد ملی ، کد رهگیری و کد امنیتی را به صورت صحیح وارد نموده سپس گزینه ادامه در پایین صفحه را انتخاب می نماید .

 

 

 

 

شکل شماره 3

 

مرحله سوم:

در ادامه متقاضی با ورود به صفحه «فرم ثبت نام در رقابت های ورزشی و رویدادهای خاص» در سامانه ورزش کارگری ، پس از مطابقت اطلاعات هویتی خویش، طبق مراحل شماره گذاری شده (شکل شماره 3)  ابتدا سال برگذاری رقابت و رشته ورزشی را وارد نموده سپس  و با  زدن کلید « انتحاب نام رقابت »، رقابت ورزشی مورد نظر را انتخاب می نماید . پس از تکمیل اطلاعات فرم مذکور با زدن کلید «ذخیره»، متقاضی  می تواند اطلاعات خود را ثبت و مجوز ورود به رویداد ورزشی انتخاب شده را کسب نماید.


 

روش دوم :

ثبت نام ویژه افرادی که فاقد کد رهگیری سامانه ورزش کارگری بوده یا آن را فراموش نموده اند.

 

شکل شماره 4

 

مرحله اول:

متقاضی پس از ورود به صفحه نخست سامانه ورزش کارگری ابتدا آیکن « پیگیری وضعیت » را انتخاب نموده سپس وارد صفحه پیگیری وضعیت اعضاء سامانه ورزش کارگری می شود.

 

 

شکل شماره 5

 

 

مرحله دوم:

علت مراجعه متقاضی به صفحه پیگیری وضعیت اعضاء سامانه ورزش کارگری (شکل شماره 5) عدم دریافت یا فراموشی کد رهگیری می باشد که در این صورت کد ملی  را به صورت صحیح وارد نموده و سپس گزینه « کد رهگیری را فراموش کرده ام » را در پایین صفحه انتخاب می نماید .

 

 

 

 

شکل شماره 6

 

 

مرحله سوم:

پس از انتخاب گزینه « کد رهگیری را فراموش کرده ام »  متقاضی به  صفحه « بازیابی کد رهگیری » (شکل شماره 6) هدایت خواهد شد.

 

 

 

 

شکل شماره 7

 

 

مرحله چهارم:

سپس بعد از تکمیل اطلاعات در خواستی از سوی سامانه از قبیل کد تامین اجتماعی (کد بیمه شده اصلی ) ، تلفن همراه و شماره شناسنامه کلید «مشاهده کد رهگیری» را انتخاب می نماید.

 

 

 

شکل شماره 8

 

 

مرحله پنجم:

بعد از تکمیل اطلاعات و زدن کلید «مشاهده کد رهگیری» ، متقاضی می تواند کد رهگیری خویش را مشاهده نموده  همچنین می تواند  جهت چاپ و نگهداری کد رهگیری خود از آیکن چاپ استفاده نماید.

پس از گذراندن مراحل دریافت کد رهگیری (مراحل روش دوم ) و دریافت کد رهگیری ، متقاضی می تواند مجدداَ به روش اول مراجعه و پس از تکمیل مراحل ثبت نام، مجوز ورود به رویداد ورزشی مورد نظر را دریافت نماید.

موفق باشید.